1 فهرست
2 ليبل اموال asset
3 ليبل پي وي سي امنيتي pvc security
4 ليبل اثر گذار
5 ليبل بي اثر
6 ليبل خرد شونده
7 چاپ برچسب امنیتی
8 ليبل وُويد-void
10 ليبل اسكرچ
11 انواع لیبل گارانتی
12 چاپ برچسب گارانتی
 
  • تلفن: 02177657182-  02177602863 

  • آدرس: تهران ، خیابان سپاه ، ابتدای خیابان حمیدرضا طاهریان (آمل سابق) ، پلاک یک

  • ایمیل: info@shabrangasia.com
Work Space

14

ویژگی های منحصر به فرد برچسب هولوگرام

posted on
ویژگی های منحصر به فرد برچسب هولوگرام

New Page 1

ویژگی های منحصر به فرد برچسب هولوگرام | چاپ برچسب امنیتی شبرنگ آسیا
به دلیل سهولت در کار , ما لیستی از ویژگی های برچسب امنیتی ذکر شده در قسمت زیر را به عنوان ویژگی های امنیتی بر چسبی مینامیم .این ویژگی های امنیتی خارج از محدوده ویژگی خارج از محدوده ویژگی های امنیتی معمول در طراحی انجام میشود ( که به تنهایی به عنوان بخشی از طراحی برچسب ناشی میشود) مجموعه ای از ویژگی های امنیتی برچسبی , به برچسب های بعد از تولید افزوده میشود و امنیت کلی برچسب ها را افزیش میدهد .


طراحی برچسب هولوگرام
لطفا به نکات زیر توجه کنید : برای اثبات این اهداف , هر تکنیک به عنوان بخشی از طراحی برچسب هولوگرام نشان داده شده است . مشتریان میتوانند برچسب های فیزیکی خود را از ما بخواهند تا ببینند چگونه این تکنیک ها در دنیای واقعی کار میکنند

خصوصیات امنیتی برچسب های هولوگرام
در این مقاله می خواهیم ویژگی های امنیتی که در هولوگرام وجود دارد را بیان کنیم با ما همراه باشید.

برچسب هولوگرام فرابنفش
این وبژگی فعال شده فرابنفش است که تا زمانی که یک منبع فرابنفش روی برچسب عبور داده شود ,هنوز نامرئی باقی میماند و سپس شی پنهان را به عنوان یک شی درخشان نشان میدهد .

قلم واکنش پذیر
متن و گرافیک پنهان هنگامی قابل رویت میشود که یک قلم مخصوص بر روی سطح برچسب کشیده شود ( به منظور خراشیدن برچسب)

سکه واکنش پذیر
متن و گرافیک مخفی هنگامی قابل روئت میشود که یک سکه بر روی سطح هولوگرام قرار بگیرد قابل رویت میشود . این امنیت نیازی به دستگاه یا تجیزات خاص برای تایید این امنیت ندارد .

حرارت دهی برچسب هولوگرام
این ویژگی امنیتی نیازمند اصطحکاک یا گرما برای فعال کردن گرافیک یا متن پنهان است . شی پنهان به سادگی توسط انگشت خود بر روی برچسب یا با استفاده از یک منبع گرما نشان داده میشود. پس از آنکه برچسب به دمای طبیعی برگردد , جسم سپس ناپدید میشود .

فلورانس برچسب هولوگرام
فلورانس تصدیق صحت متن و گرافیک را هنگامی که یک نور بر روی برچسب هولوگرام بگذرد مشخص میکند . این امر سبب میشود که اعتبار برچسب و بررسی مواردی که برچسب به آن اضافه شده است , بررسی شود .

نوار هولوگرافی
یک نوار هولوگرافی قابل مشاهده که میتواند در مواد مختلفی از قبیل مقاله های کاغذی ,پلی استر و مواد ضد انفجار ساخته شود .

هولوتمبر
عنصر هولوگرافی مستقیما بر روی هر بخش از مواد برچسب پایه مانند کاغذ ,پلی استر و مواد ضذ ضربه است .

عنصر هولوگرافی
عنصر شفاف هولوگرافی در بالای مواد پایه قرار میگیرد که اجازه میدهد پایه حداقل تحریف پیام پایه را نشان دهد ,اما هنوز اجازه دهد که هولوگرام در هر زاویه قابل مشاهده باشد .

هولوگرام اسکرچ
این نوع به هم پوشانی شباهت دارد . این ویژگی یک نوار هولوگرافی قابل رویتی را برروی انواع مواد مختلف پایه مانند پلی استر, کاغذ و مواد ضد ضربه تطبیق می دهد . سپس با خراشیدن نوار ,متن و کد پنهانی مشخص میشود .

Categories: | Tags: فروش انواع چسبهای صنعتی , دوطرفه , نواری , برزنتی , چسب ۱۲۳ , چسب بنر , فوئل چسبدار , چسب کارتون , چسب مایع , چسب کاغدی و غیرهطراحی , چاپ و برش چاپ , عرضه کننده انواع روزنگ , شبرنگ , استیکر , مات کن دودی , ویژگی های منحصر به فرد برچسب هولوگرام | Comments: (0) | View Count: (278) | Return

Post a Comment

  • asdasdasdas
  • برچسب علئم هشدار دهنده پارک مطلقا
  • علائم هشدار دهنده و ایمنی آتش نشانی
  • علائم هشدار دهنده و ایمنی
  • برچسب علئم هشدار دهنده و ایمنی برای اماکن ها و ادارجات و ساختمان ها و غیره ...
  • برچسب علئم هشدار دهنده پارک مطلقا
  • علائم هشدار دهنده و ایمنی مخصوص اماکن های دولتی و عمومی و ساختمان ها

برچسب امنیتی چیست ؟

 از دغدغه های اصلی تولید کنندگان و وارد کنندگان در مراحل مختلف فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش، فعالیت گروه های سودجو در بازار می باشد که با جعل هویت کالا، صدمات بزرگ مالی و جانی به آنها و مصرف کنندگان وارد می کنند. یکی از بهترین روش های جلوگیری از تقلب استفاده از برچسب امنیتی و ایجاد سامانه تولید و کنترل اطلاعات می باشد. فرآیند به کارگرفته شده در این روش شامل دو بخش اصلی می باشد:

ایجاد سامانه تولید و کنترل اطلاعات شبرنگ آسیا
تولید “شماره واحد” (Unique Code) برای هر قلم کالا
ایجاد شناسنامه الکترونیکی جهت ذخیره اطلاعات محصول شامل نام محصول، شرکت تولید کننده، شرکت وارد کننده و غیره
پاسخ به استعلام ها: سامانه پس از دریافت استعلام از مصرف کننده با جستجو در بانک اطلاعاتی به مصرف کننده پاسخ می دهد.
تولید برچسبهای امنیتی
چاپ برچسب : این برچسبها بر اساس نیاز مشتری طراحی و به صورت رول افست چاپ می گردد سپس با استفاده از تیغ های خاص در مرحله برش ضریب امنیتی آنها افزایش می یابد.
چاپ اطلاعات متغییر به همراه دیتا ماتریکس
پوشاندن برخی از اطلاعات با لایه امنیتی (اسکرچ)
کاربرد برچسب امنیتی: مواردی که نیاز باشد مشتری در هنگام خرید از نو و دست اول بودن کالای خریداری شده (آکبند بودن) اطمینان حاصل نماید. زمانی که تولید کننده یا واردکننده اصلی کالا بخواهد اصالت کالا و و یا خدمات خود را برای مشتریان ( ازلحاظ اصلی بودن کالا ) تامین کرده و از سوء استفاده از موارد مشابه و تقلبی کالای خود جلوگیری کند. مواردی که کاربر خواستار پلمپ شدن دوسطح یا لبه شود. در این مورد چنانچه لیبل پس از نصب بر روی کالا کنده و یا دستکاری شود تغییر حالت داده و مشخص میشود که از محل مورد نظر باز شده است . به عنوان مثال برچسبهای امنیتی جهت پلمپ پاکتهای محرمانه پلمپ دستگاههای الکترونیکی – پلمپ ورودیهای مختلف مانند سالنهای برگزاری امتحانات –پلمپ انواع جعبه و قطعات کامپوترو لب تاب و …به کار می رود. از فرآیند فوق در تولید برچسبهای اصالت محصول، گارانتی ، قرعه کشی و …. استفاده می گردد. موارد مصرف: پاکت نامه های حساس ، کارتن ها و جعبه ها ، جعبه های پلاستیکی و شیشه ای، غذا و دارو انواع برچسب امنیتی:

برچسبهای قرعه کشی:
یکی از روش های مرسوم جهت جذب مشتری و توسعه بازار محصول، ایجاد انگیزه برای مشتری با استفاده از اهداء جوائز می باشد، ولیکن دغدغه اصلی تولید کننده حصول اطمینان از اهداء جایزه به مصرف کننده می باشد. سایر روش ها نظیر قراردادن کارتهای قرعه کشی و یا کوپن جایزه در محصولات ضمن آنکه مطمئن نمی باشند، بازخورد مناسبی نیز از تاثیر اهداء جوایز در جلب مشتری را به تولید کننده نمی دهد. شرکت فراگر صنعت با استفاده از برچسبهای امنیتی این امکان را برای تولید کنندگان فراهم می کند که :

اطلاع آماری از میزان فروش محصولات
اطلاع آماری از میزان فروش محصولات در مناطق جغرافیایی
اطمینان از حضور مصرف کننده واقعی در قرعه کشی


برچسب گارانتی محصول شبرنگ آسیا
استفاده از برچسبهای گارانتی امری متداول می باشد ولیکن به منظور جلوگیری از تقلب، تولید کنندگان مجبور به کارگیری المانهای امنیتی و پر هزینه در برچسبهای گارانتی می باشند، استفاده از برچسبهای امنیتی موجب افزایش ضریب اطمینان تا صد در صد و کاهش هزینه ها به میزان قابل توجهی شده است. برخی از مزایای این نوع برچسب برای مصرف کننده و تولید کننده شامل موارد زیر می باشد:

اطمینان از اصالت محصول خریداری شده
شروع زمان گارانتی پس از استعلام تک شماره توسط خریدار
اطلاع آماری از میزان فروش محصولات
اطلاع آماری از میزان فروش محصولات در موقعیتهای جغرافیایی


برچسب اصالت محصول
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با بکارگیری برچسب امنیتی بر روی محصولات دارویی، بهداشتی و آرایشی توانست راهکاری جهت شناسایی محصولات اصلی از تقلبی را فراهم نماید. با این روش مصرف کننده به آسانی و با ارسال یک پیامک می تواند از اصالت محصول اطمینان حاصل کند. پلمپ برچسب امنیتی که با نام Tamper Evident Lable و با نام لیبل نیز شناخته می شوند کاربردهای بسیاری در امر ایمن سازی بسته های ارسالی درب جعبه های پستی، درب جعبه بغل کامیون ها، درب خودرو ها، درب اماکن، درب اتاق های محرمانه و کلیه محل هایی که از نظر امنیتی در طبقه بندی بالاتری قرار دارند. این برچسب ها در دو نوع اثرگذار و بدون اثر تولید می شوند. مواد برچسب امنیتی : از چسب های مخصوص پوشیده شده و در فضاهای باز یا سر پوشیده قابل استفاده می باشد . توضیحات: این لیبل ها در برابر گرما و سرما و روشهای معمول تقلب روی لیبل ها مثل گرم کردن و یا گاز فرئون بر این لیبل ها کارگر نیست و باز کردن لیبل منجر به ظاهر شدن پیغام مخفی می شود که نشان دهنده باز شدن لیبل می باشد .