1 فلیپ فلاپ
2 افکت حرکتی
3 افکت بیرنگ شدن
4 افکتهای امنیتی هولوگرام
5 افکت سه بعدی
6 افکت فلزی
7 گیلوچه
8 تصاویر چند کاناله یا فلیپ-فلاپ
10 تصویر مخفی خطی
11 افکتهولوگرام
12 هولوگرام
 

  • تلفن: 02177657182-  02177602863 

  • آدرس: تهران ، خیابان سپاه ، ابتدای خیابان حمیدرضا طاهریان (آمل سابق) ، پلاک یک

  • ایمیل: info@shabrangasia.com
Work Space

  • asdasdasd
  • 6565456456456

آشنایی با افکت های مختلف هولوگرام

هولوگرام در افکت های متنوع دو بعدی و سه بعدی طراحی میگردد . هولوگرام در حالت سه بعدی با آخرین تکنولوژی های موجود طراجی و تولید میشود. در حالت سه بعدی نیز میتوان به راحتی هر تصویری را به صورت سه بعدی در هولوگرام ایجاد کرد (با حفظ تغییر در زاویه دید) . در هولوگرام دو بعدی هر تصویر یا متنی کاملا بصورت تخت ایجاد میگردد . در افکت هولوگرام دوبعدی ، سه بعدی : این نوع از افکت های هولوگرام در واقع از قرار گیری چندین لایه دوبعدی به وجود می آید ، در این نوع افکت نیز میتوان لایه ها را با عمق های مختلفی در نظر گرفت . دات ماتریکس : در افکت دات ماتریکس در واقع از نقاط بسیار ریز استفاده میشود که آنها شرایط ایجاد طیف منظمی از رنگ را ایجاد میکنند . همچنین علت آن که به این نوع افکت دات ماتریکس گفته میشود ، همین نقاط و ذراتی هستند که بصورت منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته میشوند . در افکت دات ماتریکس در اثر تغییر زاویه تابش نور طیف منظمی از رنگ بصورت خطی یا … در هولوگرام به نمایش در می آید . نقطه الماس : افکت نقطه الماس نیز به نوعی از افکت های دات ماتریکس به شمار میرود با این تفاوت که در این نوع افکت نقاط درخشان بدون هیچ نظمی در کنار یکدیگر قرار میگیرند . گیلوچه : این نوع از افکت های هولوگرام از خطوط بسیار زیادی تولید میشود و در مرحله پایانی طراحی آن با جرات میتوان گفت هیچگونه کپی برداری ای از این نوع افکت ممکن نمی باشد . معمولا از این نوع افکت ها در اسکناس ها و اوراق بهادار و…… نیز استفاده می شود. تصاویر فیلیپ فلاپ : در این نوع افکت در واقع اگر از زوایای مختلفی به هولوگرام نگاه کنید تصاویری گوناگون را مشاهده خواهید کرد. تصاویر مخفی و متحرک: در این نوع افکت تصاویر بصورت متحرک یا در واقع بصورت انیمشین در داخل هولوگرام به نمایش در می آیند، البته با تاباندن نور به آن و در نتیجه ی بازتابش نور این مورد عمل خواهد کرد.

افکتهای امنیتی هولوگرام
تمام قدرت امنیتی هولوگرامها وابسته به افکتهای بکار رفته شده در آن ها میباشد. هرچه این افکتها پیچیده تر و با تکنولوژی پیشرفته تری ایجاد شود، شبیه سازی و جعل آنها دشوار تر و ناممکن تر خواهد بود. شرکت خانه چاپ چکاوک مستر اصلی هولوگرام را که در واقع مغز اصلی هولوگرام میباشد و به نوعی تمامی خاصیت جعل ناپذیری ...
سه بعدی
هولوگرام سه بعدي
در این افکت که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی موجود در صنعت هولوگرام تولید میگردد، میتوان تصویر یک جسم را بصورت کاملا سه بعدی در فضای هولوگرام ایجاد نمود بطوریکه با تغییر زاویه دید امکان تماشای زوایای دیگر از جسم موجود میباشد.
افکت فلزی
هولوگرام فلزی
قسمتی از هولوگرام که دارای این افکت است بدون تغییر رنگ با حالتی شبیه به سطح فلز و دارای درخشش فلزی می باشد.
متن سفید
در این افکت، قسمتی از هولوگرام به رنگ سفید دیده میشود بدون هیچگونه تغییر رنگی در اثر تغییر زاویه دید.
گیلوچه
طرحهای گیلوچه متشکل از تعداد زیادی خط و منحنی می‌باشد که توسط نرم افزارهای خاص و با استفاده از فرمولهای ریاضی ایجاد میگردند که قابل کپی برداری و پیاده سازی مجدد نمی باشد و به همین علت در مقابل تقلب و کپی برداری دارای ضریب امنیتی بسیار بالایی هستند. از این نوع خطوط در طرح های امنیتی مثل اسکناس نیز ...
تصاویر چند کاناله یا فلیپ-فلاپ
در این افکت، هولوگرام به گونه‌ای ساخته می‌شود که در صورت نگاه کردن به آن از زوایای مختلف، تصاویر متفاوتی دیده می‌شوند.

RSS
06

,انواع چاپ هولوگرام

posted on
,انواع چاپ هولوگرام
انواع چاپ هولوگرام
Read More
Categories: | Tags: فروش انواع چسبهای صنعتی , دوطرفه , نواری , برزنتی , چسب ۱۲۳ , چسب بنر , فوئل چسبدار , چسب کارتون , چسب مایع , چسب کاغدی و غیرهطراحی , چاپ و برش چاپ , عرضه کننده انواع روزنگ , شبرنگ , استیکر , مات کن دودی | Comments: (0) | View Count: (266)
 افکتهای امنیتی هولوگرام,آشنایی با افکت های مختلف هولوگرام
افکتهای امنیتی هولوگرام,آشنایی با افکت های مختلف هولوگرام
Read More
Categories: | Tags: فروش انواع چسبهای صنعتی , دوطرفه , نواری , برزنتی , چسب ۱۲۳ , چسب بنر , فوئل چسبدار , چسب کارتون , چسب مایع , چسب کاغدی و غیرهطراحی , چاپ و برش چاپ , عرضه کننده انواع روزنگ , شبرنگ , استیکر , مات کن دودی | Comments: (0) | View Count: (239)
06

Hello world!

posted on
Welcome to DNNGo xBlog. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
Read More
Categories: Uncategorized | Tags: | Comments: (0) | View Count: (222)