1 چاپ هولوگرام
2 هولوگرام
3 انواع هولوگرام های امنیتی و ضد سرقت و جعل
4 انواع اسکرچ برچسب چاپ و هولوگرام
5 انواع هولوگرام
6 چاپ روی فویل آلومینیوم
7 فروش دستگاه چاپ تامپو
8 فویل پلی اتیلن
10 فویل الومینیوم
11 فروش فویل
12 فویل آلومینیوم
 

  • تلفن: 02177657182-  02177602863 

  • آدرس: تهران ، خیابان سپاه ، ابتدای خیابان حمیدرضا طاهریان (آمل سابق) ، پلاک یک

  • ایمیل: info@shabrangasia.com
Work Space

  • s0000
  • xaaaaaaaaaaaaaa

شرکت شبرنگ آسیا با استفاده از تجربه های ارزشمند موجود، تکیه بر توانمندی متخصصان متعهد ایرانی و بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و دقیق و همگام با تکنولوژی روز هولوگرافی دنیا در تهیه و تولید انواع فویل ها و برچسب امنیتی هولوگرام و همچنین دستگاه چاپ هولوگرام گامی بلند به منظور تامین اعتبار، انحصار و امنیت تولیدات و کالاهای مصرفی مشتریان برداشته است .
ایران هولوگرام اولین تولید کننده هولوگرام در بخش خصوصی در داخل کشور تمامی توان خود را در ارائه انواع خدمات چاپ هولوگرام و تولید انواع برچسب ضد جعل هولوگرام بکار بسته است .
امید است تلاش این مجموعه جهشی موثر به سوی اعطای اعتبار ، افزایش امنیت و جلوگیری از جعل ، تقلب و کپی برداری بوده و همچنین مایه افتخار دیگری برای ایران عزیزمان باشد .
تولید و چاپ برچسب هولوگرام :
امروزه مطمئن ترین و ارزان ترین راه حل برای جلوگیری از جعل ، تقلب و سرقت و نشان دهنده اصل بودن کالا ، حافظ اعتبار اسناد و محصولات و رواج دهنده علامت تجاری آن در تمامی کشورهای پیشرفته استفاده از برچسب امنیتی هولگرام است زیرا این برچسب بعد از تولید به هیچ وجه در هیچ جای دنیا قابل کپی برداری و تکثیر مجدد نمی‌باشد.همچنین تولید هولوگرام نوعی استاندارد محسوب گردیده و به مانند ISO و سایر استاندارد ها نشان دهنده کیفیت مطلوب و مرغوبیت کالاست . همچنین جلوه زیبای آن باعث شده است که برخی از تولید کنندگان صرفاً جهت افزایش جاذبه های ظاهری و بصری کالا از این برچسب استفاده نمایند .

آشنایی با هولوگرام
اگر بخواهید یک هولوگرام را ببینید، نیازی نیست از کیف پول‌تان جای دورتری بروید! هولوگرافی ها در تمام کارت‌های اعتباری، راهنمایی رانندگی و کارت‌های شناسایی می‌بینید. اگر آنقدرها هم پیر نباشید که گواهی‌نامهٔ شما از اعتبار ساقط شده باشد، همچنان هولوگرافیک را در خانهٔ خود دارید! هولوگرام‌ها را بر روی جعبه‌های سی‌دی، دی وی دی و کالاهای استاندارد می‌بینید. متأسفانه این نوع هولوگرافی ها چندان گیرا نیستند (ولی برای جلوگیری از ورود اجناس تقلبی یا شناخت آن‌ها در بازار فروش بسیار ابزار مؤثری است). اگر آن‌ها را کمی در راستای دید حرکت دهید رنگ و شکلی که در یک راستا می‌دیدید با جهت دیگر فرق می‌کند، ولی این تغییرات در حد زیادی نیستند. هولوگرام جدای از این‌که در بازار بر روی کالاها دیده می‌شوند، به صورت پوستر یا تصاویر قهرمان‌های فیلم‌ها یا کتاب‌های کودکان و نوجوانان هم هستند.
شرکت بعد نگار در مدت زمان نه چندان زیادی توانسته است این تکنولوژی را در کشور گسترش داده و همیشه افتخار بر این بوده است که مشتریان آن رضایت کافی را از شرکت دارند. به خاطر اینکه این تکنولوژی یکی از جدیدترین فناوری های روز دنیا محسوب میشود شاید برای اکثر مردم شناخته شده نباشد ولی این موضوع نمی تواند از اهمیت آن بکاهد.

معایب استفاده از هولوگرام عمومی :
نداشتن طرح مخصوص و جعل راحت هولوگرام : همانطور که شما از این نوع هولوگرام برای کارهای خود استفاده می نمایید بسیاری از افراد دیگر نیز هستند که اجازه استفاده از این هولوگرام را دارند پس جعل هولوگرام شما بسیار بسیار راحت است .
اختصاصی کردن آن هولوگرام : شما هولوگرام عمومی را با چاپ لیزری و یا مشکی و رنگی برای خود منحصر بفرد خواهید کرد اما باز هم جعل ان راحت و مانند هولوگرام اختصاصی نخواهد شد . ( هولوگرام چاپی ، هولوگرام طلا کوب ، هولوگرام لیزری )
توصیه میشود تنها در صورت نیاز به هولوگرام ارزان و سفارش سریع و یا زیبایی از هولوگرام عمومی استفاده شود.
تفاوت هولوگرام های عمومی بازار بهارستان یا فردوسی با هولوگرام های عمومی تمام نگار پاسارگاد هولوگرام :
هولوگرام های موجود در بازار قالبا از چین تهیه شده و غیر از در دسترس بودن مردم ایران، مردم چین و … نیز از این هولوگرام دارند اما شما بی خبر هستید .
هولوگرام های عمومی ما تولید و طراحی خود ما می باشد و در جای دیگر در دسترس نیست غیر از مشتریان ما ، پس در صورت سوء استفاده قابل پیگیری است .

04

تاریخچه ی هولوگرافی و هولوگرام

posted on
تاریخچه ی هولوگرافی و هولوگرام

New Page 1

شبرنگ آسیا | چاپ انواع برچسب هولوگرام | تاریخچه ی هولوگرافی و هولوگرام

هولوگرافی توسط چه کسی به وجود آمد؟
دنی گابرتحصیلات مهندسی مکانیک خود را در دانشگاه پلی تکنیک بوداپست (پایتخت مجارستان )آغاز کرد .سپس تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه برلین ادامه داد .در سال 1927 دکترای خود را در رشته ی مهندسی گرفت .در همال سال کار خویش را در لابراتورهای فیزیک در برلین جایی که بسیاری از اختراعات خود را در آن به ثبت رسانید آغاز کرد .
در سال 1933 و با به قدرت رسیدن هیتلر قرارداد وی تمدید نگردید و به دلیل ماهیت یهود ی او مجبور به ترک آلمان شد .بعد از یک دوره ی خدمت کوتاه در بوداپست به انگلستان رفت سپس در سال 1934 کار خود را در یک شرکت بریتانیایی آغاز کرد .این شرکت در طی جنگ جهانی دوم به موفقیت های فراوانی از جمله ساخت رادار برای نیروهای نظامی بریتانیایی دست یافت .گرچه او از تحقیق درباره ی این موضوع محروم بود ولی او در مناطق با امنیت بالا در خارج از شرکت به اکتشافات خود درباره ی میکروسکوپ های الکترونی ادامه داد .

هولوگرافی

اولین نمونه هولوگرامی
در سال 1947 هنگامی که او بررسی های لازم را برای بهبود روش های میکروسکوپ الکترونی را انجام می داد موفق شد به روش های جالب ایجاد تصاویر راه پیدا کند .اولین نمونه ی هولوگرامی که او موفق به ساختش شد یک مدار دایره ای شکل بود که اسامی سه تن از فیزیک دانان بر آن حک شده بود (هاگن ،یانگ و فرسنل ).کشف اولیه ی او باعث موفقیت قطعی اش نشد اما با کشف لیزر فرضیه های اصلی وی درباره ی برنامه های فنی و علم هولوگرافیبه کار برده شد و موفق شد جایزه ی نوبل در سال 1971 را کسب کند .
تاریخچه تولید هولوگرام بازتابی
در سال 1985 عقاید گابر درباره ی بازساری امواج توسط محقق دیگری به نام یوری دنیساک احیا گردید .یوری تحقیقات خود را برای مراکز مهم در شوروی انجام می داد.آزمایشات وی منجر به ساخت هولوگرام ها شد که امروزه هولوگرام دنیساک و یا هولوگرام های بازتابینامیده می شود .

تاریخچه تولید هولوگرام لیث
در سال 1956 امیت محقق مهندسی الکترونیک در دانشگاه میشیگان درحالی که از اکتشافات هولوگرافی ناآگاه بود در جستجوی راهی برای ثبت و نمایش امواج راداری با استفاده از تکنیک های بصری بوده است .در سال 1960 در جستجوی راه حلی برای این مسئله بود متوجه شد که گابرقبلا حقایق مربوط به هولوگرافی را کشف کرده بوده و او این مسئله را دوباره کشف کرده بود . وی از آن پس تحقیقات خود را برای بهبود روش انجام داد.راه حل اکتشافی لیث با همکاری هم دانشگاهی اش جری آپتکین مسئله دو تصویره بودن که کار گابر را مختل کرده بود را ازمیان برداشت . آن ها با همکاری دیگر هولوگرام های بدون محور تولید کردند که اکنون به هولوگرام لیث و آپتکین شناخته شده است .
بسیارس از محققان در صدد این بوده اند تا این لینک های از هم گسسسته را به هم پیوند دهند . در سال 1960 بر خلاف سال های 1947 تا 1955بسیاری از مقالات علمی بر اساس هولوگرام های لیزریچاپ شده اند .هنوز مشخص نیست چه کسی واژه ی هولوگرافیرا برای این روش تازه ابتکار شده به کار برده است ولی تعدادی از محققان آن را به نام خود زده اند .به هر حال هولوگرافی در حیطه ی تبلیغاتی و خردمندانه تولید گردید.اصطلاحات علمی نه تنها بر مباحث علمی تآثیرگذارند بلکه تاثیرات شگرفی در موضوعات فلسفی ،اقتصادی و اجتماعی دارند .و این واژه ی یک کلمه ای در سراسر جهان برنده است .

اولین نمایشگاه هولوگرافی
در سال 1966 جرج استروک سخنران دانشگاه میشیگان مقاله ای با عنوان هولوگرافی انتشار دارد که در آن روش های نوین تکنیک ها را شرح داده بود .در سال 1968 اولین نمایشگاه هولوگرافی در میشیگان برگزار شد ودومین در سال 1970 در نیویورک برگزار شد و در سال 1971 اولین مدرسه ی هولوگرافی در سان فراسیسکو تآسیس شد که در آن هنرمندان و مهندسان تکنیک های جدید را آموختند .بنابراین در این مدرسه افراد با رشته های متفاوت از فیزیک گرفته تا مهندسی و آرتیست به آموزش و تعلیم پرداختند .در سال 1968استفن بنتن دانشمند موسسه ی تکنولوژی در ماساچوست یک نوع هولوگرام به نام هولوگرام رنگین کمان با هولوگرام بنتن را ارتقا داد.یکی از نکات قابل اهمیت این طرح این است که هولوگرام های تراگسیلشی برای بازسازی نیازی به لیزر ندارند و با استفاده از نور سفید و ایجاد تصویر رنگی و بسته به زاویه ی تشکیل شده ی آن قابل مشاهده هستند .یکی از نکات جالب هولوگرام های رنگین کماناین است که تولید انبوه هولوگرام های طرح برجسته و با روکش آلومینیوم با قیمت مناسب امکان پذیر است .هم اکنون این هولوگرام ها در سیستم های امنیتی تولید می گردند و برای نخستین بار در سال 1983بر روی کارت های اعتباری حک گردیدند .

ثبت اطلاعات در هولوگرام
در یک هولوگرام تمامی اطلاعات بر سطح فیلم ثبت شده اند و چنانچه قسمتی از یک فیلم برش داده شود تمامی اطلاعات در همان قسمت قابل مشاهده است .در مقایسه با عکس های سنتی تمامی قسمت های هولوگرام ها اطلاعات کامل را در بردارند .تصور وجود اطلاعات کلی در هر یک از قسمت های هولوگرام سبب می شود دانشمندان و متفکرانی همانند کری پریبرام و دیوید بهم استاد فیزیک در دانشگاه لندن حدس زدند که عملکرد سلول های مغزی همانند نوارهای هولوگرامی است .
بهم و پریبرام هر دو به نتیجه گیری مشابه طی مطالعات جداگانه در زمینه های متفاوت رسیدند .بهم ماهیت فیزیکی جهان را پس از سال ها تحقیق و مکاشفه توسط تئوریستین ها و فیزیک دانان بدون اینکه بتواند ماهیت فیزیک کوانتوم را شرح دهد را به دست آورد . بان بر این باور بود که جهان ویژگی های یک هولوگرام را دارد.جهان بدون زمان و مکان است .
پریبرام آگاه از ناکارآمد بودن روش های سنتی برای حل معمای فیزیولوژی عصب به این نتیجه رسید که مدل های هولوگرافی پاسخ مناسب برای بسیاری از پدیده ها به شمار می آیند.آزمایشات آشلی حاکی از آن بود که تمامی قسمت های مغز دربردارنده ی خاطرات مربوط به ادوار مختلف است .بنابراین او به این نتیجه رسیده بود که خاطرات درون ذهن های ما همانند یک هولوگرام است .

Categories: | Tags: فروش انواع چسبهای صنعتی , دوطرفه , نواری , برزنتی , چسب ۱۲۳ , چسب بنر , فوئل چسبدار , چسب کارتون , چسب مایع , چسب کاغدی و غیرهطراحی , چاپ و برش چاپ , عرضه کننده انواع روزنگ , شبرنگ , استیکر , مات کن دودی , تاریخچه ی هولوگرافی و هولوگرام | Comments: (0) | View Count: (250) | Return

Post a Comment