1 فویل سه لایه
2 آلومینیوم چند لایه
3 پاکت فویل سه لایه
4 چاپ روی فویل سه لایه
5 چاپ سه لایه
6 چاپ روی فویل آلومینیوم
7 فروش دستگاه چاپ تامپو
8 فویل پلی اتیلن
10 فویل الومینیوم
11 فروش فویل
12 فویل آلومینیوم
 

  • تلفن: 02177657182-  02177602863 

  • آدرس: تهران ، خیابان سپاه ، ابتدای خیابان حمیدرضا طاهریان (آمل سابق) ، پلاک یک

  • ایمیل: info@shabrangasia.com
Work Space

20

انواع فویل

posted on
انواع فویل

New Page 1

انواع فویل در فرآیند تولید هولوگرام | چاپ فویل | شبرنگ آسیا

در این مقاله می خواهیم شما را با انواع فویل که در تولید هولوگرام تاثیر بسزایی دارند آشنا سازیم.
فویلهای هولوگرام ضد سرقت
این فویلها که رایج ترین فویلهای مورد استفاده در فرآیند تولید هولوگرام هستند ، دارای ویژگیهای زیر می باشند .انواع فویل
- کیفیت تصویر دهی بالا
- شفافیت بالای فیلم پلی استر
- دارای ویژگی خراب شوندگی در صورت دستکاری پس از چسباندن
- قابلیت کاربرد انواع چسبهای پایه آب ، پایه حلال و غیره
- قابل تولید در ضخامتهای 24، 36 و 50 مایکرون
- قابل تولید در رنگهای طلائی ، مسی و 15 رنگ متعارف دیگر
فویلهای هولوگرام امنیتی
این گونه فویلها عبارتند از فویلهای هولوگرام با ویژگیهای خاص جهت مصارف ویژه
- فویلهای ضد سرقت با قابلیت تخریب شوندگی فرم دار یا نوشته دار مثل لانه زنبوری ، باطل شد ، void و غیره.
- فویلهای ضد سرقت با چاپ یو وی
- فویلهای ضد سرقت شفاف با حالت خراب شوندگی فرم دار و ساده
- فویلهای ضد سرقت نیم شفاف با حالت خراب شوندگی فرم دار و ساده
- فویلهای ویژه برچسب چاپ گرم ( Hot Stamp)
- فویلهای ضد سرقت چند رنگ (Multi Colour)


فویلهای چاپ گرم متالیزه
این نوع فویلها با توجه به دارا بودن چسب قابل احیاء پس از اعمال حرارت مناسب فرآیند چاپ و بسته بندی بوده و قابل ارائه در رنگهای نقره ای ، مسی ، طلائی ، چند رنگ میباشد و از خصوصیات زیر برخوردار است .
قابل الصاق بر روی سطوح مختلف از جمله :
- کاغذهای عادی و دارای پوشش
- PVC و پلاستیک
- شیشه
- صفحات لمینیت
- آکریلیک و پلاستیک

پیگمنت فیلم
این نوع فیلم که فاقد پوشش متالیزه است علاوه بر قابلیتهای چاپ گرم ، بدلیل دارا بودن رنگهای ویژه و دوام و ماندگاری زیاد ، در بخشهای مختلفی از صنعت مورد استفاده قرار می گیرد .
این فویلها دارای ویژگی های ذیل می باشند :
- قابل ارائه در ضخامت 12 مایکرون
- قابل الصاق بر روی کاغذ ، شیشه ، PVC ، آکریلیک و ...
- مناسب جهت درج اطلاعات بر روی محصولاتی مثل کابل ، سیم ، لوله های PVC
- قابل ارائه در رنگهای سفید ، قرمز ، آبی ، زرد ، نارنجی و سبز

Categories: | Tags: فروش انواع چسبهای صنعتی , دوطرفه , نواری , برزنتی , چسب ۱۲۳ , چسب بنر , فوئل چسبدار , چسب کارتون , چسب مایع , چسب کاغدی و غیرهطراحی , چاپ و برش چاپ , عرضه کننده انواع روزنگ , شبرنگ , استیکر , مات کن دودی | Comments: (0) | View Count: (189) | Return

Related

Post a Comment

  • cccc
  • cccccccc
  • ccccs

چاپ فویل آلومینیومی

مجموعه شبرنگ آسیا چاپ فویل را با بهترین کیفیت انجام میدهد
فرآیند تولید فویل آلومینیوم
این فرآیند مستلزم ریختن آلومینیوم مذاب در قالب است؛ به محض سرد و سخت شدن فلز،آن را به شکل یک بلوک جامد بزرگ در می آورند که ورق شمش (Sheet Ingot) نامیده می شود.
ابعاد ورق شمش (Sheet Ingot) بستگی به اندازه واحد DC موجود و ظرفیت رول های داغ و همچنین تا حدی آلیاژی که ریخته گری شده است، دارد.
در ریخته گری DC، فلز در کوره نگهدارنده ذوب شده و سپس تحت یک فرآیند دو مرحله ای هر گونه ذرات غیر فلزی باقیمانده میکروسکوپی و گاز حذف می شود و فلز ذوب شده در واحدهای قالب ریخته گری آب خنک ریخته می شود.
همانطور که فلز مذاب در قالب جریان می یابد، توسط جهت آب سرد که به اطراف و میان قالب پمپ می شود خنک می گردد و بدین ترتیب ورق شمش (Sheet Ingot) به تدریج در طول فرآیند ریخته گری، که حدود سه ساعت طول می کشد به صورت جامد در می آید.
در این مرحله سازنده نظارت مداومی بر درجه حرارت، سرعت و جریان آب دارد تا هر ورق شمش (Sheet Ingot) با بالاترین کیفیت خود تولید شود. هر ورق شمش (Sheet Ingot) می تواند تا 20 تن وزن داشته و بین 600- 500 میلی متر ضخامت، دو متر عرض و هشت متر ارتفاع باشد. یک ورق شمش (Sheet Ingot) هجده تنی آماده شده دارای حجمی معادل یک میلیون قوطی آلومینیومی نوشیدنی است.
در این فرآیند، متغیرهای مهمی مانند دما، سرعت و جریان آب با دقت مدیریت می شوندو ترکیبات شیمیایی فلز و نظافت در هر یک از ریخته گری ها به دقت مورد آزمایش قرار می گیرند. هنگامی که ریخته گری DC کامل شد، ورق شمش ها (Sheet Ingot) به نورد Hot Rolling منتقل می شوند.
مرحله Hot Rolling
مرحله Hot Rolling برای تبدیل شمش های ورقه ای (Sheet Ingot) به کویل هایی با دمای مناسب برای فرآیند Cold Rolling انجام می گیرد.
دقت کنترل شده در مرحلۀ Hot Rolling این اجازه را به سازنده می دهد که خواصی را تولید کنند که نتیجۀ محصول نهایی مطابق استاندارد ساخت برتر شود و محصول پیشرفته ای را ارائه دهد.
شمش های آلومینیوم به طور مستقیم از ریخته گری سرد جا به جا می شوند و در اتاق دما خنک می شوند. سازنده با استفاده از شیوه های Milling (نورد) دقیق به ارائه قالبهایی با بهترین سطح برای رول کردن می پردازد.
ابتدا شمش ها به تخته برش (Slab Saw) برده می شوند، که اضافات شمش ها را حذف و کیفیت سطح آن را افزایش دهند.
سپس برش دهنده لایۀ سطح کل شمش (Ingot) را از بین بردن اکسیدهای سطحی و حصول اطمینان از یکنواختی آن به منظور داشتن کیفیت بالا سطح خارجی شمش (Ingot)، از بین می برد.
سپس شمش به کوره فشار فرستاده می شود، که آن را آنقدر گرم می کند که به یک نقطه بالاتر از دمای تبلور مجدد آن (حدودc 500 ) برسد تا آن را برای مرحلۀ Hot Rolling آماده کند. این فرآیند Annealing نام دارد و این اجازه را می دهد تا ترکیبات آلیاژهای مختلف جزء اصلی خود را در سطح شمش (Ingot) توزیع و پراکنده کنند که در نهایت تفاوت در ساختار جزئی و حصول اطمینان از ساختار همگن در شمش پدید می آید.
در نهایت ورق شمش ها (Sheet Ingot) را از پشت و رو بین غلطک های یک نورد گرمایی (Breakdown lot mill) عبور می دهند که باعث کاهش ضخامت ورق شمش (Sheet Ingot) می شود تا به باریک نواری شود که مناسب برای Cold Rolling باشد.
نوردهای گرم (Hot Mills) پیاپی برای تضمین کویل ها در جهت یکنواختی مورد استفاده قرار می گیرندکه برش دقیق و سطح کپی بالایی را دارا هستند. از فرآیندHot Rolling کویل های به مرحله Cold Rolling فرستاده می شوند.
جایی که کویل ها برای سنجش نهایی دما و خواص مکانیکی خود هدایت می شوند تا با توجه به نیازهای مشتریان برای برنامه های دقیق کاربردی آنها مورد استفاده واقع شوند.

موارد استفاده

- بسته بندی بلیستر دارویی و غذایی
- بسته بندی استریپ دارویی و غذایی
- بسته بندی محافظ صنایع غذایی و لبنی
- ساشه های آلومینیومی

ساخت

شرکت شبرنگ آسیا با بهره گیری از ظرفیت تولید روزانه بیش از 8,000,000 لید آلومینیوم و 5 تن رول فویل و 3 تن BOPP به اندازه ها و اشکال مختلف و همچنین تولید لیوان های PP جهت رفع نیازشرکت های لبنی داخلی و خارجی ، یکی از بزرگترین و معتبرترین کارخانجات فویل آلومینیوم در ایران معرفی می گردد..

توضیحات

فویل آلومینیوم سخت که یک طرف آن توسط لاک با سیل پذیری بالا پوشش داده شده است و طرف دیگر آن طبق در خواست و سفارش مشتری چاپ شده است و با محدوده ضخامت 20 الی 40 میکرون برای بسته بندی بلیستر اقلام دارویی , غذایی و لبنی ایده آل می باشد.