1 فهرست
2 چاپ لیبل پی وی سی
3 چاپ برچسب پی وی سی
4 چاپ لیبل pvc
5 لیبل pvc
6 چاپ برچسب pvc
7 چاپ برچسب امنیتی
8 لیبل هولوگرام
10 چاپ سیلک
11 انواع لیبل گارانتی
12 چاپ برچسب گارانتی
 

  • تلفن: 02177657182-  02177602863 

  • آدرس: تهران ، خیابان سپاه ، ابتدای خیابان حمیدرضا طاهریان (آمل سابق) ، پلاک یک

  • ایمیل: info@shabrangasia.com
Work Space

08

موارد استفاده از لیبل

posted on
موارد استفاده از لیبل

New Page 1

موارد استفاده از لیبل ، چاپ انواع برچسب و لیبل شبرنگ آسیا

برچسب ها ممکن است برای هر ترکیبی از شناسایی، اطلاعات، هشدار، دستورالعمل برای استفاده، مشاوره محیط زیست یا تبلیغات استفاده شود. آنها ممکن است برچسب ها، برچسب های دائمی یا موقت یا بسته بندی چاپ شده باشند.

محصولات
شناسایی محصول دائمی توسط یک برچسب معمولی است؛ برچسب ها باید در طول زندگی محصول باقی بمانند. به عنوان مثال، یک ورق VIN در خودرو باید به حرارت، روغن و دستکاری مقاوم باشد؛ به طور مشابه، یک برچسب غذایی باید تا زمانی که مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد تحمل کند. برچسب های محصول قابل جابجایی تا زمانی که حذف شوند، باید پیوند داشته باشند. به عنوان مثال، یک برچسب در یک یخچال جدید دارای اطلاعات مربوط به نصب، استفاده و محیط زیست است: برچسب باید بتواند به صورت پاک و راحت از واحد پس از نصب برداشته شود.

برچسب ها برای غذا و نوشابه ها معمولا اطلاعات حیاتی مربوط به محتویات و مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در یک محصول را شامل می شوند و همچنین می توانند خطرات آلرژی خاصی مانند حضور گلوتن یا سویا را بیابند. FDA نیز استانداردهای را برای تنظیم اطلاعات ارائه شده بر روی برچسب ها و بسته بندی شراب و ارواح فراهم می کند. این برچسب ها شامل اطلاعاتی مانند نام تجاری، طبقه بندی و تعیین نوع و محتوای الکل می باشد.

بسته بندی
بسته بندی ممکن است بسته به بسته بندی بسته بندی شده یا جداگانه باشد. این ممکن است قیمت گذاری، بارکد، شناسایی UPC، راهنمایی استفاده، آدرس، تبلیغات، دستورالعمل ها و غیره حمل کند. آنها همچنین ممکن است برای کمک به مقاومت در برابر یا نشان دادن دستکاری و یا خرابکاری استفاده شوند.

دارایی های
در محیط های صنعتی و نظامی، برچسب زدن دارایی برای شناسایی دارایی ها برای اهداف نگهداری و عملیاتی استفاده می شود. چنین برچسب ها اغلب از ترافولیت حکاکی شده یا مواد مشابهی ساخته می شوند. آنها معمولا آشکار، دائمی یا خفیف هستند و معمولا حاوی بارکد برای شناسایی الکترونیکی با استفاده از خوانندگان است. به عنوان مثال، نظامی ایالات متحده از یک سیستم UID برای دارایی های خود استفاده می کند.

منسوجات
همچنین نگاه کنید به: نماد رختشویی
لباس ها به طور معمول برچسب های مراقبت / درمان جداگانه ای دارند که در بعضی از مناطق موضوع قانونی هستند. این برچسبها معمولا نشان می دهد که چگونه باید مورد شستشو (به عنوان مثال، دستگاه شستشو شده در مقایسه با تمیز کردن خشک)، از چه رنگی میتوان استفاده کرد. برچسب های نساجی ممکن است به لباس و یا متصل شده، و ممکن است مقاوم در برابر حرارت (به طوری survivable در خشک کن های هوای گرم و هنگامی که فشرده)، رنگی (به طوری که لباس بر روی خون نیست)، قابل شستشو، چرم و یا PVC / پلاستیک. برچسب های چاپی جایگزین برچسب های بافته شده می باشند. بعضی از مبلمان و تشک های یخچال دار برچسب هایی هستند که طبق قانون مورد نیاز است و مطالب مربوط به چاشنی را توصیف می کنند.

پارچه های حاوی آفت کش ها به عنوان یک عنصر نیز ممکن است به تصویب دولت و نشانه های اجباری نیاز داشته باشد. برای مثال، در ایالات متحده آمریکا، برای مثال، برچسب ها باید شماره ثبت، آگهی مواد تشکیل دهنده، اطلاعات ذخیره سازی و دفع سموم و اعلامیه زیر را ذکر کنند: "این یک تخطی از قانون فدرال است که از این محصول به نحوی متناقض با برچسب آن استفاده می کند" یک برچسب با نام شرکت یا شماره شناسایی و یک لیست محتوای مواد نیز ممکن است مورد نیاز باشد.

پست الکترونیکی
برچسب های پستی نشان دهنده آدرس، فرستنده و سایر اطلاعاتی است که ممکن است در حمل و نقل مفید باشد. بسیاری از بسته های نرم افزاری مانند پردازنده کلمه و برنامه های مدیریت تماس، برچسب های پست الکترونیکی استاندارد را از مجموعه داده ای که مطابق با استانداردهای پستی مطابقت دارند، تولید می کنند. این برچسبها همچنین ممکن است شامل بارکدهای مسیریابی و شرایط ویژه حمل و نقل برای تحویل سریع باشند.

برچسب های تخصصی
برچسب های نوت بوک عمدتا برای شناسایی صاحب و هدف نوت بوک استفاده می شود. برخی از اطلاعات در یک برچسب ممکن است شامل نام، محتوا و تاریخ شروع باشد.
برچسبهای Piggyback از ترکیب دو لایه بستر چسب ساخته شده است. لایه ی پایین پشتی را برای بالا تشکیل می دهد. برچسب را می توان به هر شی به عنوان نرمال اعمال کرد، لایه بالا می تواند یک برچسب قابل جابجایی باشد که می تواند در جای دیگر اعمال شود، که ممکن است پیام یا علامت گذاری روی برچسب باقی مانده در زیر را تغییر دهد. اغلب در پاکت نامه اکسپرس استفاده می شود. برنامه های دیگر عبارتند از برچسب های تغییر قیمت که در آن هنگام اسکن در روزنامه، تا دستیار می تواند برچسب کاهش قیمت را باز کند و اسکن بارکد اصلی را قادر می سازد مدیریت جریان سهام. این برچسب ها همچنین در تمدید اشتراک مجله دیده می شود، به مشتریان اجازه می دهد مجددا به مجله با برچسب پوست و برچسب چوب فرستاده شده مجدد. همچنین، به عنوان برچسب حفظ شده است چسبندگی رایگان آن را مانع از مشتریان مجددا استفاده از برچسب های ارزان قیمت به محصولات برتر.
برچسب های هوشمند دارای تراشه های RFID تحت برچسب سهام هستند.
برچسب های مسدود شده از بین نمی روند، در حالی که با چسب خاکستری قوی مخفی می شوند، پنهان می شوند.
برچسب های رادیواکتیو. استفاده از ایزوتوپ های رادیواکتیو از عناصر شیمیایی مانند کربن -14، اجازه می دهد تا ردیابی ترکیبات شیمیایی در in vivo انجام شود.
برچسب های لیزری یا چاپگر به طور کلی بر روی 8.5 "x 11" (نامه ایالات متحده) یا ورق های A4 اندازه گیری می شوند و در اشکال، اندازه ها، قالب ها و مواد مختلفی قرار می گیرند. مواد برچسب لیزری یک سهام غیرمستقیم ساخته شده برای مقاومت شدید

Author : Ebrahim Khalife
www.megportal.net 
 
 
Categories: | Tags: فروش انواع چسبهای صنعتی , دوطرفه , نواری , برزنتی , چسب ۱۲۳ , چسب بنر , فوئل چسبدار , چسب کارتون , چسب مایع , چسب کاغدی و غیرهطراحی , چاپ و برش چاپ , عرضه کننده انواع روزنگ , شبرنگ , استیکر , مات کن دودی , موارد استفاده از لیبل | Comments: (0) | View Count: (249) | Return

Post a Comment

  • lslslsl
  • lslslsls

New Page 2

برچسب و لیبل پی وی سی
لیبل پی وی سی (PVC) یکی از با کیفیت ترین و بادوام ترین برچسب ها می باشد، برچسب های پي وی سی ار جنس پلاستیک هستند و دارای مقاومت بالایی در برابر گرما، عوامل محیطی و كشيدگی و غیر قابل پاره شدن می باشند و در اکثر محصولات قابل استفاده هستند و به حالت مات و براق به صورت شیت موجود می باشند، لیبل شبکه چاپ مرکز فروش مستقیم و بدون واسطه انواع کاغذ چسبدار پی وی سی در ایران می باشد.

ویژگی ها چاپ لیبل شبرنگ آسیا
داشتن خاصیت پلاستیکی و کششی
چسبندگی و مقاومت بالا
چاپ با رنگ ها و سایز های مختلف
غیر قابل پاره شدن

چاپ لیبل پی وی سی | برچسب پی وی سی
چاپ برچسب پی وی سی (PVC) در شبرنگ آسیا بصورت اختصاصی با از 1 رنگ تا 5 رنگ با تنوع بالا

New Page 3

لیبل پی وی سی، برچسب پی وی سی

نوع لیبل :

هر نوع سایز و اشکال هندسی از 0.5 سانتی متر تا 99 سانتی متر

سایز ابعاد :

نیم تیغ، دای کات، برش ساده

برش :

حداقل 5000 عدد

تیراژ :

1 تا 4 رنگ + رنگ نقره ای و طلایی

رنگ چاپ :

 استعلام شود

تعرفه قیمت :

سلفون مات و براق، یووی سیلندی + موضعی، نقره کوب و طلاکوب

خدمات تکمیلی :


New Page 2

برچسب و لیبل شیشه ای

لیبل دایره

برچسب مربع

لیبل و برچسب بیضی

شیت اشکال خاص

برچسب نیم تیغ

لیبل دایکات

مستطیل لبه گرد