1 فهرست
2 چاپ لیبل پی وی سی
3 چاپ برچسب پی وی سی
4 چاپ لیبل pvc
5 لیبل pvc
6 چاپ برچسب pvc
7 چاپ برچسب امنیتی
8 لیبل هولوگرام
10 چاپ سیلک
11 انواع لیبل گارانتی
12 چاپ برچسب گارانتی
 

  • تلفن: 02177657182-  02177602863 

  • آدرس: تهران ، خیابان سپاه ، ابتدای خیابان حمیدرضا طاهریان (آمل سابق) ، پلاک یک

  • ایمیل: info@shabrangasia.com
Work Space

22

لیبل پشت چسبدار

posted on
لیبل پشت چسبدار


لیبل پشت چسبدار | شبرنگ آسیا
 لیبل ها کاغذ هایی هستند که پشت آنها یک لایه چسب دارد و برای استفاده آسان تر روی آن یک لایه کاغذ قرار می گیرد. در هنگام استفاده هم لایه پشتی کنده می شود و شما می توانید لیبل پشت چسب دار را بر روی هر سطحی که مایل هستید بچسبانید. چاپ لیبل ها به صورت شیت و صفحه ای با دستگاه چاپ لیبل افست صورت می گیرد و سپس در اندازه دلخواه شما برش داده می شوند. در حال حاضر امکان سفارش چاپ لیبل رولی میسر نمی باشد. و شما می توانید طرح تبلیغاتی، مشخصات، لوگو، معرفی محصول و... خود را متناسب با اندازه مورد نیازتان تهیه کنید و سفارش چاپ لیبل خود را ثبت کنید. بنابراین چاپ تصویر شما بر روی کاغذ های پشت چسب دار صورت می گیرد و در اندازه های سفارشی شما برش می خورند. اگر تا کنون طرحی برای چاپ لیبل نداشته اید، بخش طراحی بانی چاپ نیز می توانند در طراحی به شما کمک کنند.
 چاپ لیبل های پشت چسب دار به دو صورت لیبل سفید و  لیبل شیشه ای ( لیبل ترنسپرنت) انجام می گیرد. تفاوت این دو نوع لیبل در کاغذ خام آن ها هست که بر عکس لیبل سفید، لیبل شیشه ای کاملا شفاف است و پس از اینکه طرح شما روی آن چاپ می شود، دارای زمینه ای با رنگ سطحی است که لیبل تبلیغاتی شما روی آن چسبیده می شود. از لیبل های در صنعت تبلیغات، برچسب محصولات، صنایع بسته بندی، معرفی کالا و.... استفاده می شود.
 
جنس : کاغذ های پشت چسب دار ایرانی، چینی و ژاپنی که متناسب با هزینه و نوع استفاده خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب نمائید. در بین لیبل های فوق چینی ها دارای قیمت پائین تری هستند. ایرانی ها دارای چسبندگی بسیار و دارای قیمت متوسط هستند ولی لیبل های ژاپنی بسیار چسبندگی قوی دارند و بیشتر برای نصب بر روی محصول مناسب می باشند.
 

Author : Ebrahim Khalife
www.megportal.net 
 
 
Categories: | Tags: فروش انواع چسبهای صنعتی , دوطرفه , نواری , برزنتی , چسب ۱۲۳ , چسب بنر , فوئل چسبدار , چسب کارتون , چسب مایع , چسب کاغدی و غیرهطراحی , چاپ و برش چاپ , عرضه کننده انواع روزنگ , شبرنگ , استیکر , مات کن دودی | Comments: (0) | View Count: (271) | Return

Post a Comment

  • lslslsl
  • lslslsls

New Page 2

برچسب و لیبل پی وی سی
لیبل پی وی سی (PVC) یکی از با کیفیت ترین و بادوام ترین برچسب ها می باشد، برچسب های پي وی سی ار جنس پلاستیک هستند و دارای مقاومت بالایی در برابر گرما، عوامل محیطی و كشيدگی و غیر قابل پاره شدن می باشند و در اکثر محصولات قابل استفاده هستند و به حالت مات و براق به صورت شیت موجود می باشند، لیبل شبکه چاپ مرکز فروش مستقیم و بدون واسطه انواع کاغذ چسبدار پی وی سی در ایران می باشد.

ویژگی ها چاپ لیبل شبرنگ آسیا
داشتن خاصیت پلاستیکی و کششی
چسبندگی و مقاومت بالا
چاپ با رنگ ها و سایز های مختلف
غیر قابل پاره شدن

چاپ لیبل پی وی سی | برچسب پی وی سی
چاپ برچسب پی وی سی (PVC) در شبرنگ آسیا بصورت اختصاصی با از 1 رنگ تا 5 رنگ با تنوع بالا

New Page 3

لیبل پی وی سی، برچسب پی وی سی

نوع لیبل :

هر نوع سایز و اشکال هندسی از 0.5 سانتی متر تا 99 سانتی متر

سایز ابعاد :

نیم تیغ، دای کات، برش ساده

برش :

حداقل 5000 عدد

تیراژ :

1 تا 4 رنگ + رنگ نقره ای و طلایی

رنگ چاپ :

 استعلام شود

تعرفه قیمت :

سلفون مات و براق، یووی سیلندی + موضعی، نقره کوب و طلاکوب

خدمات تکمیلی :


New Page 2

برچسب و لیبل شیشه ای

لیبل دایره

برچسب مربع

لیبل و برچسب بیضی

شیت اشکال خاص

برچسب نیم تیغ

لیبل دایکات

مستطیل لبه گرد