آشنائی با چسب دوطرفه فوم دار:

اما نوع دیگری از تقسیم بندی چسب دو طرفه دوطرفه فوم دار و دوطرفه بدون فوم است . چسب های دوطرفه فوم دار نیز در انواع مختلف ارائه میشوند و از خدمات بازرگانی چسب سجاد تولید چسب های دوطرفه فوم دار در عرض و طول های مختلف و در ضخامت های مختلف میباشد .

اگر سطوحی دارای خلل و فرج باشند باید از چسب دوطرفه فوم دار یا چسب دوطرفه ژله ای استفاده کرد چون این چسب ها دارای ضخامت هستند و باعث چسبندگی مطلوب میشوند . چسب دوطرفه غیر فومی فقط برای سطوح صاف و صیغلی مناسب است .

از طرفی نوع دیگری از چسب دو طرفه چسب دوطرفه ژله ای میباشد که دیگر این ضخامت مربوط به فوم نیست در این نوع چسب دوطرفه نوعی لاستیک شفاف که باز هم در ضخامت های مختلف وجود دارد باعث ایجاد چسبندگی میباشد .

در انتخاب چسب دو طرفه باید به ضخامت لایه چسب دو طرفه توجه کرد زیرا هرچه ضخامت لایه چسب بیشتر باشد گیرایش و مقاومت بالاتر می رود.

چسب های دو طرفه در انواع مختلف با کاربرد های مختلف تولید می شوند.

به طور مثال اگر شما میخواهید قطعه ای را روی سطوح خلل و فرج دار با چسب دو طرفه بچسبانید باید از چسب دوطرفه فوم دار یا ژله ای استفاده کنید.چسب فوم دار دوطرفه ۲سانتی پنج متری با چسبندگی عالی کاربرد وسیعی در صنایع مختلف دارد از قبیل :


خودروسازی(روکش سپر خودرو)

استیل(محافظ ورق سینک ظرفشویی)

پروفیل درب و پنجره PVC،UPVC و آلومینیوم

هرگونه تولیداتی که نیاز به روکش و محافظ دارند.

چسب فوم دار دوطرفه -دو سانتی پنج متری با قدرت چسبندگی عالی